تست آرکتایپ ها

تست آرکتایپ

آزمون کهن الگوها انرژی های ناخودآگاه روان را مورد ارزیابی قرار می دهد. آرکتایپ ها شخصیت و رفتار افراد را پیش بینی می کنند. تست شخصیت شناسی آرکتایپ ها علت بسیاری از رفتارها که در ضمیر ناخودآگاه افراد قرار دارند را مشخص می کند.

تست کهن الگوها به افراد کمک می کند تا خودشناسی کاملی از خود داشته باشند. تست آرکتایپ ها تغییرات ضمیر ناخودآگاه افراد را از زمان کودکی تا بزرگسالی ارزیابی می کند. تست شخصیت شناسی کهن الگوها به نحوی طراحی شده که افراد را در شرایط و موقعیت های مختلف در نظر می گیرد و از این طریق الگوی زندگی او را تشخیص می دهد.

آرکتایپ ها در این تست نمادهای اسطوره ای برگرفته از الهه های یونانی هستند. ارزیابی انرژی کهن الگوها یکی از روش های شخصیت شناسی است. اسطوره شناسی کهن الگوهای یونگ می تواند باعث رمزگشایی شخصیت افراد و یافتن مسیر زندگی آنها شود.

تست آرکتایپ ها می تواند علت بسیاری از انتخاب های افراد که خود فرد نسبت به آن آگاهی ندارد را کشف کند. از این جهت آشنایی با ضمیر ناخودآگاه به خودشناسی افراد کمک بسیاری می کند. اغلب مشکلات انسان در تعامل با دیگران ناشی از درک غلط آنها از روان خودشان است. در واقع افراد با شناخت ناخودآگاهشان می توانند کنترل بیشتری بر زندگی و رفتارها و هیجاناتشان داشته باشند. اگر به خودشناسی علاقه مند هستید و دنبال علل بسیاری از رفتارهای خود هستید تست کهن الگوها کمک شایانی به شما خواهد کرد.

 

تاریخچه آرکتایپ ها

نظریه آرکتایپهای شخصیتی بر اساس تئوریهای کارل گوستاو یونگ روانشناس و متفکر سوئیسی شکل گرفته است.

یونگ به دلیل فعالیت هایش در روانشناسی و نظریه هایی که تحت عنوان روانشناسی تحلیلی ارائه داد معروف است. یونگ و فروید از بنیان گذاران روانکاوی هستند. به عقیده یونگ آرکتایپ ، افکار غریزی و تمایل به رفتارهایی است که افراد بر اساس الگوهای از پیش تعیین شده انجام می دهند.

 

تست آرکتایپ ها

با آزمون کهن الگوها آرکتایپ های غالب و آرکتایپ های سرکوب شده خود را شناخته و به علت اصلی مشکلات ارتباطی خود پی می برید. برای انجام تست از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 

تست آرکتایپ